ПРО КОМПАНІЮ

Від початку до успіху

«Світ хімії» - провідний український виробник побутової хімії нового покоління, який розпочав свою діяльність у 2000 році в м. Львові.

Компанія заснована з метою розробляти та випускати високоякісні, безпечні для здоров’я та навколишнього середовища продукти на рівні європейських стандартів за доступними цінами.

Основним пріоритетом колективу «Світ хімії» є задоволення потреб та вимог наших клієнтів.

За тривалий час компанія сформувала імідж, як однієї з найкращих у своїй галузі, зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер. Наша продукція завоювала довіру та прихильність багатьох клієнтів не тільки в Україні, а й за її межами.

Компанія «Світ хімії» прагне досягнути максимальної довіри до вітчизняного виробника та довести, що українська продукція може на відповідному рівні конкурувати з найкращими світовими брендами.

Виробництво компанії володіє сучасною технологічною базою та оснащене новітнім високотехнологічним обладнанням, що забезпечує стабільну високу якість продукції.

Для виробництва використовується сировина провідних європейських виробників, таких як: «Cognis» (Люксембург), «Clariant» (Іспанія), «Huntsman» (Італія), «Fragrance Oils» (Англія), «BASF» (Німеччина), «Rhodia» (Франція), «Akzo Nobel» (Нідерланди), «Dow Corning» (США), «Lipoid Kosmetik AG» (Швейцарія) та ін.

house_keeper3
lab

Кожна партія сировини та матеріалів приймається лише за наявності гігієнічного висновку МОЗ України, сертифіката відповідності та сертифіката якості, проходить ретельний контроль в акредитованих лабораторіях на відповідність міжнародним та українським стандартам.

На базі виробництва працює наукова лабораторія досліджень та розвитку. Висококваліфіковані хіміки-технологи здійснюють постійний аналіз сировини та готової продукції, працюють над вдосконаленням існуючих рецептур та розробленням новітніх продуктів.

Компанія «Світ хімії» піклується про Ваше здоров’я та сучасні проблеми екології. Вся продукція виготовлена за європейськими нормами безпеки, відповідає екологічним стандартам і всім вимогам охорони навколишнього середовища.

Ми гарантуємо, що продукціє не містить шкідливих компонентів, а всі складові піддаються максимальному біологічному розкладу.

Компанія займається виробництвом сучасної та зручної у використанні упаковки, володіє величезною колекцією ароматів, яка постійно оновлюється.

Асортимент «Світ хімії» складає понад 100 найменувань високоякісних, ефективних, екологічно чистих та безпечних для здоров’я продуктів, серед яких:

- засоби для догляду за шкірою та волоссям;
- засоби для миття посуду, вікон і скляних поверхонь;
- спреї для чищення кухні та ванної кімнати;
- креми для чищення поверхонь;
- засоби для чищення унітазів;
- рідкі засоби для прання, кондиціонери-ополіскувачі та - підкрохмалювачі;
- професійні засоби для чищення;
- автомобільна хімія;
- дитячі засоби гігієни та побуту;
- Еко-засоби.
Продукція «Світ хімії» допомагає людям у їхніх щоденних турботах і більше насолоджуватися життям.

На даний момент компанія динамічно розвивається за рахунок впровадження інноваційних технологій, наукових досліджень та технологічних розробок. Досліджує сучасні тенденції ринку та вдосконалює продукти для максимального задоволення Ваших потреб.

Компанія «Світ хімії» - експерт у галузі побутової хімії, яка не зупиняється на досягнутому та прагне досконалості.